Akcja mamawege.pl, do której zapraszamy organizacje i ruchy obywatelskie oraz kluby sportowe, firmy i każdego z osobna, którym bliska jest idea społeczności przyjaznej ludziom i zwierzakom i które propagują aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie oraz aktywny i ekologiczny wypoczynek. Cel ten osiągniemy poprzez działania każdego z podmiotów uczestniczących w akcji z osobna oraz wspólnych działaniach ukierunkowanych na edukację oraz akcje promocyjne, a także informowanie naszych klientów o ofercie pozostałych podmiotów uczestniczących w akcji oraz wzajemne wspieranie naszych działań.

Razem organizujemy i uczestniczymy w warsztatach dietetycznych i przygotowywania zdrowych posiłków. Organizujemy zajęcia fitness i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Wspieramy ruchy i stowarzyszenia promujące aktywny tryb życia i pomagające potrzebującym ludziom i zwierzętom. Skupiamy działalność klubów i organizacji sportowych jako istotny element zdrowego stylu życia. Jesteśmy przekonani, iż zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są najlepszym lekarstwem na choroby współczesnego świata oraz korzystnie wpływają na nasze organizmy, psychikę i ducha. Hołdujemy zasadzie: "W zdrowym ciele zdrowych duch".

Zachęcamy - spożywaj zdrowe posiłki i spędzaj czas aktywnie. Biegaj, tańcz, spaceruj, uprawiaj fitness i dowolny rodzaj sportu. Dbaj o środowisko i zwierzęta. Na co dzień pamiętaj o innych. Bądź życzliwy i wdzięczny.

Dołącz do nas!

Zapraszamy kluby sportowe, szkoły tańca, dietetyków, psychologów i pedagogów, hotele i pensjonaty oferujące aktywny wypoczynek i serwujące zdrowe, naturalne posiłki oraz wszystkie inne podmioty oraz osoby, które działają na rzecz przyjaznego, zdrowego i aktywnego Darłowa.

Aktywne i zdrowe Darłowo na FB

***

Partnerzy akcji: